Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Réth Alfréd (1884-1966) Párizsi fűszerkereskedés, 1925
56

Réth Alfréd (1884-1966)

Párizsi fűszerkereskedés, 1925

Olaj, vászon, 146x114 cm
Jelezve jobbra lent: Reth