Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Réth Alfréd (1884-1966) Villamosmegálló, 1924
57

Réth Alfréd (1884-1966)

Villamosmegálló, 1924

Olaj, vászon, 69x55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Reth 1924