Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Dénes Valéria 1877-1915 Párizsi parkban (A Cluny park), 1910-1911 körül
52

Dénes Valéria 1877-1915

Párizsi parkban (A Cluny park), 1910-1911 körül

Olaj, vászon, 69x81,5 cm