Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Dénes Valéria 1877-1915 Párizsi háztető, 1913 körül
51

Dénes Valéria 1877-1915

Párizsi háztető, 1913 körül

Olaj, vászon, 96x87
Jelzés balra lent: D. V., Jelzés jobbra lent: G. D. V.