11. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Párizsi részlet, 1931
9

Vörös Géza (1897-1957)

Párizsi részlet, 1931

Tus, akvarell, papír, 22x22 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza Paris 931
Kikiáltási ár: 200 000 Ft