Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Csók István (1865-1961) Párizsi szalonban, 1906
123

Csók István (1865-1961)

Párizsi szalonban, 1906

Olaj, vászon, 54x65,5 cm
Jelezve balra lent: Csók Paris 906