75. tavaszi aukció
Berkes Antal, Párizs, utcakép
126

Berkes Antal (1874-1938)

Párizsi utca, 1915

Olaj, vászon, 55 x 68,5 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A 1915
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
¦ Berkes Antal festőművész művei, „Derengés” Képzőművészeti Vállalat Sorozatos Kiállításai I., Budapest, 1917. december 8. – ?