75. tavaszi aukció
Berkes Antal, városkép
49

Berkes Antal (1874-1938)

Sétány, 1910-es évek

Olaj, falemez, 55,5 x 68 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft