Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Czóbel Béla (1883-1976) Párizsi utca, 1926
140

Czóbel Béla (1883-1976)

Párizsi utca, 1926

Olaj, vászon, 74x90 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel 1926