Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Czóbel Béla (1883-1976) Virágcsendélet, 1908
154

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágcsendélet, 1908

Olaj, vászon kartonon, 81x50 cm
Jelezve jobbra lent: Czobel 908