35. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Párizsi utca
116

Orbán Dezső (1884-1987)

Párizsi utca

Olaj, vászon, 43x29 cm
Jelezve jobbra lent: karcolva Orbán
Kikiáltási ár: 550 000 Ft