Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Park, 1908 körül
68

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Park, 1908 körül

Olaj, vászon, 60,5x67 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba