Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Önarckép szoborral, 1910 körül
74

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Önarckép szoborral, 1910 körül

Olaj, vászon, 76,5x64 cm