Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Czóbel Béla (1883-1976) Park (Montmerency), 1910
119

Czóbel Béla (1883-1976)

Park (Montmerency), 1910

Olaj, vászon, 79,5x65 cm
Jelezve balra lent: Czóbel, Hátoldalon: 1910 "Sajnos tőlem van Czóbel" 1963