Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Czóbel Béla (1883-1976) Szobabelső, 1910
96

Czóbel Béla (1883-1976)

Szobabelső, 1910

Olaj, karton, 71x50 cm
Jelezve középen lent: Czobel 1910