73. őszi aukció
Kádár Géza Pöstény, park
109

Kádár Géza (1878-1952)

Parkban, 1917

Olaj, vászon, 99,5 x 99,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza. Pöstyén 1917
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft