14. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Parkban üldögélők
55

Ferenczy Valér (1885-1954)

Parkban üldögélők

Olaj, papírlemez, 68,5x47 cm
Jelezve balra lent: Ferenczy Valér
Kikiáltási ár: 220 000 Ft