14. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Séta, 1923
65

Ferenczy Valér (1885-1954)

Séta, 1923

Olaj, falemez, 24,5x35,5 cm
Jelezve balra lent: Ferenczy V. 1923
Kikiáltási ár: 160 000 Ft