63. aukció
Károly Andor 1894 - ? Parkrészlet, 1922
56

Károly Andor 1894 - ?

Parkrészlet, 1922

Olaj, papírlemez, 50x66 cm
Jelezve jobbra lent: Károly A. 1922
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Az O.M. Képzőművészeti Társulat 60. éves fennállására rendezett jubileumi kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1922. május – június, katalógus: 397.