44. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Parkrészlet
20

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Parkrészlet

Olaj, vászon, 58,5x78,5 cm
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft