44. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Virágcsendélet gyümölcsökkel
35

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Virágcsendélet gyümölcsökkel

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 5 500 000 Ft