37. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Parkrészlet lila virágokkal, 1911
147

Orbán Dezső (1884-1987)

Parkrészlet lila virágokkal, 1911

Olaj, vászon, 62,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft