37. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Tavaszi táj
133

Orbán Dezső (1884-1987)

Tavaszi táj

Olaj, fa, 35x44 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 650 000 Ft