50. Jubileumi Aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Pásztorlány kecskével II.
157

Bernáth Aurél (1895-1982)

Pásztorlány kecskével II.

Olaj, vászon, 80 x 110 cm
Jelezve balra lent: BA
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

ÉLETMŰ-KATALÓGUS SZÁM: 1940/9. Proveniencia: -korábban a művész lányának tulajdonában