21. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Peóniák
159

Frank Frigyes (1890-1976)

Peóniák

Olaj, vászon, 60,5x50,5 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes, Vakrámán autográf felirat: Frank Frigyes Peóniák
Kikiáltási ár: 340 000 Ft