21. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Szegfűk zöld vázában
152

Frank Frigyes (1890-1976)

Szegfűk zöld vázában

Olaj, vászon, 70x60 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes, jelezve hátoldalon: Frank Frigyes: Szegfűk zöld vázában
Kikiáltási ár: 440 000 Ft