23. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Petróleumlámpás kompozíció, 1950
26

Bálint Endre (1914-1986)

Petróleumlámpás kompozíció, 1950

Olaj, vászon, 112x39 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint 950
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

37

Bálint Endre (1914-1986)

Emlékezés, 1978

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
42

Bálint Endre (1914-1986)

Fiúportré

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
50

Bálint Endre (1914-1986)

Lovak, 1962

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft