10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Pinczehelyi Sándor (1946) PFZ zászló, 1986-2008
73

Pinczehelyi Sándor (1946)

PFZ zászló, 1986-2008

Akril, vászon, 70 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Pinczehelyi (1986) 2008
Jelezve hátoldalon: Pinczehelyi 2008 PFZ zászló (1986) 2008
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

¦ Kovalovszky Márta: Pinczehelyi Sándor. Pécsi Galéria és Vizuális Művészeti Műhely, Pécs, 2010, 142. oldal