O.S. Plener III., 1979
Olaj, vászon, 73 x 100 cm
Jelezve vakrámán: Pinczehelyi Sándor ( Pécs) O.S. Plener III., 1979
Jelezve jobbra lent: Pinczehelyi '79
Jelezve balra lent: Vica a legszebb!
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft