37. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Piac a kecskeméti hóban
110

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Piac a kecskeméti hóban

Olaj, karton, 50x67 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 950 000 Ft