37. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Virágcsendélet, 1939
131

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Virágcsendélet, 1939

Olaj, vászon, 60x81 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla 1939
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft