70. Őszi Aukció
Vörös Géza (1897-1957) Picasso könyv
136

Vörös Géza (1897-1957)

Picasso könyv

Olaj, vászon, 100 x 73 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

¦ egykor Helmut Turck gyűjteményében
¦ Az Új Művészek Egyesülete UME harmadik budapesti kiállítása. Nemzeti Szalon, 1931. február, kat.: 136. (Picasso könyv címmel)
¦ Vörös Géza (1897-1957) festőművész emlékkiállítása. Budapest, Haas Galéria, 2004. október 16. – november 13., kat.: 8.