70. Őszi Aukció
Vörös Géza (1897-1957) Virágcsendélet, 1936
85

Vörös Géza (1897-1957)

Virágcsendélet, 1936

Olaj, vászon, 82 x 44,5 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza 36
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft