16. aukció
Zombory Lajos (1867-1933) Pihenő, 1904
143

Zombory Lajos (1867-1933)

Pihenő, 1904

Olaj, vászon, 58,5x72,5 cm
Jelezve jobbra lent: Zombory L
Kikiáltási ár: 500 000 Ft