18. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Pihenő a fa alatt, 1955
219

Frank Frigyes (1890-1976)

Pihenő a fa alatt, 1955

Olaj, vászon, 80,5x92,5 cm
Jelezve balra fent: Frank Frigyes, jelezve hátoldalon: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

BÁV 110. aukció, 151. tétel

Kiállítva: Frank Frigyes festőművész retrospektív kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1973. február 3-25., katalógus: 40.