18. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Kisfiú portréja
144

Frank Frigyes (1890-1976)

Kisfiú portréja

Olaj, vászon, 73x55 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 420 000 Ft

Proveniencia: Balabán Imre gyűjteménye