54. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Pihenő legények
41

Böhm Pál (1839-1905)

Pihenő legények

Olaj, fa, 21x27,5 cm
Jelezve balra lent: fest. Böhm Pál
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
‣ Jakob Briner Foundation,Rathaus Winterthur: Catalogue of Paintings, First Edition, 1970. katalógus: 3.