54. aukció
Böhm Pál (1839-1905) Virágárus, 1887
117

Böhm Pál (1839-1905)

Virágárus, 1887

Olaj, vászon, 68,5x55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fest: Böhm Pál 87.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft