68. Aukció
Bortnyik Sándor (1893-1976) Pihenők, hátoldalon: Falu, 1918
71

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Pihenők, hátoldalon: Falu, 1918

Akvarell, lavírozott tus, papír, 31,5 x 22,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bortnyik 18
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 20 000 000 Ft