68. Aukció
Markó Ferenc (1832-1874) Piknik, 1862
56

Markó Ferenc (1832-1874)

Piknik, 1862

Olaj, vászon, 79 x 100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Markó F. 1862
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Aukcionálva:
– BÁV 43. Képaukció, 124. tétel (1977) (Szénagyűjtők pihenője címmel)