68. Aukció
Markó Ferenc (1832-1874) Olasz tánc, 1858
54

Markó Ferenc (1832-1874)

Olasz tánc, 1858

Olaj, vászon, 63,5 x 89,5 cm
Jelezve jobbra lent: Marko Feri Pesten 1858
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálva:
– BÁV 28. Képaukció, 182. tétel (1972) (Olasz táj táncosokkal címmel)
– BÁV 72. Képaukció, 147. tétel (1987) (Olasz táj táncosokkal címmel)