44. aukció
Blattner Géza 1893-1967 Ping-pong játék a szabadban, 1935
48

Blattner Géza 1893-1967

Ping-pong játék a szabadban, 1935

Akvarell, papír, 64,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: G. Blattner La Baule 1935
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft