14. aukció
Balla Béla (1882-1965) Pipacsos rét
151

Balla Béla (1882-1965)

Pipacsos rét

Olaj, fa, 33,5x44 cm
Jelezve jobbra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 250 000 Ft