15. aukció
László Fülöp (1869-1937) Pipázó juhász, 1893
198

László Fülöp (1869-1937)

Pipázó juhász, 1893

Olaj, vászon, 37x25 cm
Jelezve balra lent: László F. 893. XI
Kikiáltási ár: 350 000 Ft