10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Pinczehelyi Sándor (1946) Piros paradicsom, zöld paprika, fehér nélkül, 1998
63

Pinczehelyi Sándor (1946)

Piros paradicsom, zöld paprika, fehér nélkül, 1998

Olaj, vászon, 80 x 120 cm
Jelezve jobbra lent: Pinczehelyi '98
Jelezve hátoldalon: Piros paradicsom, zöld paprika, fehér nélkül, 1998Pinczehelyi
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

  • Pinczehelyi Sándor kiállítása. Fővárosi Képtár / Kiscelli Múzeum, Templomtér, 1999. szeptember 23. – október 31.

  • Kovalovszky Márta: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 2010, 248. oldal