10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Pinczehelyi Sándor (1946) Már megint (csillag, utcakő) 1972-2002
115

Pinczehelyi Sándor (1946)

Már megint (csillag, utcakő) 1972-2002

Akril, vászon, 140 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Pinczehelyi '73-02 (kétszer)
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 400 000 Ft