68. Aukció
Markó Ferenc (1832-1874) Piros ruhás lány, 1864
48

Markó Ferenc (1832-1874)

Piros ruhás lány, 1864

Olaj, vászon, 24 x 18,5 cm
Jelezve balra lent: Markó F 1864
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft