6. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Pisa mellett, 1878
192

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Pisa mellett, 1878

Olaj, vászon, 98,5x132 cm
Jelezve jobbra lent: C. Markó 1878
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft