13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Fajó János piskótamotívum kortárs aukció
24

Fajó János (1937-2018)

Piskóták III., 1973

Olaj, vászon, 120 x 120 cm
Jelezve vakrámán: Fajó’73 Piskóták III. 1973. Émsz: 284
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 13 000 000 - 17 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: 284