12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Maurer Dóra kortárs aukció
53

Maurer Dóra (1937-)

Pompeji-sor 9. (Utolsó lap a Pompeji-sorozathoz, Ugrálva a lugasban), 1966

Rézkarc, síkmarás, 27 x 21,5 cm
Jelezve jobbra lent: Maurer Dóra
Jelezve balra lent: 50/7 Utolsó lap a Pompeji sorhoz
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 37.
¦ In.: Maurer Dóra. Szerk.: Maurer Dóra, Budapest, Ludwig Múzeum – Kortárs Művészeti Múzeum, 2008